Dört Mevsim Menü

Crème Brûlée

İçi vanilya dolgulu üzeri karamelizeyanık şeker ile Crème Brûlée’nin makaronhali… 

Tuzlu Karamelli

Kendi hazırladığımız damakta akıp giden karamelimiz ile klasik malzemeleri dengeli bir şekilde harmanladık! Tuz ve yoğun karamelin harika uyumu bu özel lezzeti unutulmaz kılıyor.

Tuzlu badem ve beyaz çikolata kaplı, vanilyalı

Lezzeti, dokusu ve uyumu ile hafif, dengeli ve büyüleciyi… Serin tüketildiğinde dondurmamsı kıvamı ile ve bademin tuzunun lezzetini mükemmel bir aroma dengesi ile deneyimleyeceksiniz!

Karamelize yanık beyaz çikolata ve badem ezmesi, maldon tuz ile

Matilda'nın, karamelize yanık beyaz çikolata ve kavrulmuş badem ezmeli makaronu menünün en özel bir tatlarından. Üzerine serptiğimiz maldon deniz tuzu ileyakalayacağınız çıtır hissi sizi başka dünyalara götüren özel bir harman.

Fındık ve bitter çikolata kaplı, portakallı

Fındık, bitter çikolata ve portakal üçlemesinin en keyifli buluşması... Matilda portakallı makaron, çikolata tutkunlarına benzersiz bir deneyimi sunuyor.

Limon & Haşhaşlı

Rendelenmiş taze limonun ferahlatıcı kokusu vedamakta bıraktığı tatlı ekşi lezzeti, haşhaşın çıtırtılı dokusu ile birleşiyor! Tam bir ‘Refresher’. 

Tahin Pekmezli

Çifte kavrulmuş tahin ve çok özel pekmezimiz ile hazırladığımız enfes tat! Çok sevilen tahin-pekmez ikilisini Matilda makaronları ile buluşturduk. Özenle kavurduğumuz susam ile daha derin bir tat ve koku dengesi yarattık.

Hindistan Cevizli ve Afyon Manda Kaymak Lokumlu

Taze manda sütü ile yapılmış kaymak ve glikoz-glüten içermeyen Afyon lokumuyla özel olarak hazırlattığımız, “manda kaymaklı sultan lokumu”, hindistan cevizi ile harmanlanıyor.

Matcha

Özenle seçtiğimiz matcha çayı ile hazırlanan ve %100 doğal olarak matcha ile renklendirdiğimiz "exclusive" makaron!

Baileys

Baileys ve beyaz çikolatanın uyumlu birlikteliği...

Özellikle espresso ile tüketildiğinde oldukça dengeli bir lezzet deneyimi
yaratıyor.

*Alkol içeriyor

Antep Fıstıklı

Özel üretilmiş yoğun Antep Fıstığı dolgusu…

Antep Fıstığı lezzetinin her daim size eşlik edeceği spesiyal bir makaron. 

Sık Sorulan Sorular

Makaronlarınızı size ulaştıktan sonra 3 gün boyunca hava almaz bir kapta buzdolabında, 2 hafta boyunca buzlukta muhafaza edebilirsiniz!

Buzdolabından çıkardığınız makaronlarınızı 15 dakika boyunca oda sıcaklığında beklettikten sonra tüketmenizi öneririz.

Buzluktan çıkardığınız makaronlarınızı önce 1 saat buzdolabında daha sonra 15 dakika oda sıcaklığında bekleterek tüketmenizi öneririz.

Çikolata kaplı makaronlarınızı buzluktan veya buzdolabından çıkarır çıkartmaz tüketebilirsiniz, bu haliyle dondurmamsı dokusu ile sizlere bambaşka bir deneyim sunacak!

Daha detaylı bilgi için offers page.

Makaron teslimatlarınızı İstanbul içerisine kendi araçlarımızla lokasyon bazlı ekstra ücret karşılığında sağlıyoruz.

Makaronlarınız sizin seçtiğiniz gün ve saat aralığında kapınıza özenle teslim edilir. Gün ve saat aralıklarına sepet sayfasından ulaşabilirsiniz

Gönderi ücretleri hakkında bilgi almak için, LİNK

shipping policy.