Matilda Creations Felsefesi

Doğadaki mükemmeliyetin dengesinden yola çıkan Matilda Creations olarak estetik anlayışımızla doğaldaki bu uyumun peşine düşüyoruz. Hem görsellik hem de lezzet anlamında dengeyi buluyor, doğadan ilham alarak her biri benzersiz sonuçlar ortaya çıkaran tarifler üretiyoruz.

Matilda Creations dünyası; 25 bini aşkın çeşidi olan ve tüm bu çeşitlerinde kendine has farklılıklar barındıran orkideden esinleniyor. Bu çeşitlilik ve özgünlükle ile hikayemizi derinleştiriyoruz.

Orkidenin asaleti, yüzyıllara dayanan değeri ve elegan duruşu; ürünlerimizi ve sunuş şekillerimizi yönlendiren en önemli unsurlardan... Dişiliği markamızın kimliğinde, çeşitliliği peşine düştüğümüz yaratıcılık ve özgünlükte, farklılığı kucaklaması ise sizlere ulaşan her kutunun biricik olmasında bize yol gösteriyor.

Ürünlerimizi hazırlarken yeme-içme olgusunun bir sanat olarak ele alınması gerektiğine inanıyor ve bu anlayışı benimseyerek hareket ediyoruz. Özgün tasarım ve sanatı buluşturan sunumlarımızı doğanın kendi dengesiyle saf bir estetiğe kavuşturuyoruz.

Ürünlerimizin hazırlanmasından sizlere ulaşmasına kadar her noktada bunu sağlayabilmek vermek istediğimiz mesajın temelini oluşturuyor. Her bir kutunun taze çiçeklerle, bambaşka hazırlanması da bu felsefenin bir parçası. Her kutu; içinde bulunulan “an”ın enerjisiyle, büyük bir özveriyle hazırlanıyor ve makaronların ulaştığı kişiye lezzet ve görsellikle beraber bu enerjiyi, özveriyi de ulaştırarak mutlu etmeyi amaçlıyoruz.