HEDIYE VE ETKINLIKLERINIZDE MATILDA DOKUNUSU

Matilda ekibi olarak; müşterilerinize & iş hediyelerinizin seçiminde, tüm etkinlikleriniz ve kutlamalarınızda makaronların sizlere özelleştirilmesine ve özenle sizler için hazırlanmasına yardımcı olmak için hazır.

Ekibimizle iletişime geçin: 0530 157 51 27 & info@matildacreations.com

Sizi müşterilerinize ve davetlerinize yönelik tekliflerimizi keşfetmeye davet ediyoruz.

Sizlere Özel

“Davetleriniz & değerli hediyeleriniz için Matilda, renkli ve keyifli, lezzet dolu makaronlar ile benzersiz bir deneyim sunar.”

 Çiçekli ürünlerimizden özgün sunumlarımıza kadar sizler için her detayı özenle planlayarak, özel günlerinizde yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 

Markanıza veya size özel istediğiniz renklerde ve istediğiniz baskı ile hazırlayabileceğimiz makaronlarımızı her türlü özel anınız için sizlere sunuyoruz. Bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçin.

Davetlerinizde

Matilda ile etkinlikleriniz için premium lezzetler ve görsel şölenlerle davetlilerinizi özel hissettirecek bir seçim yapın!

Özen günleriniz için özenle seçilen malzemelerle üretilen gurme makaronları menümüzden seçim sağlayabilir, kreatif ve lezzet dünyamızın kurucusu Eda ile ihtiyacınıza ve taleplerinize yönelik özel bir proje üzerinde çalışabilirsiniz. 

Iş Birlikleri

Matilda markaların dünyasına dalarak onlarla projeler yaratmayı çok sever. Mağazalarınızda Matilda keyfini sunmak için projeler geliştirir.