Limited Edition Amour Matilda Kutusu

2022 Şubat ayı boyunca sevdiklerinize sevginizi gösterebilmeniz için hazırladığımız, içeriğinde bu kutuya özel lezzetlerinde olduğu 'Amour Matilda' sınırlı sayıda ve sadece Şubat ayına özel!

Ruby çikolata kaplı, frambuaz dolgulu cheesecake'li

Frambuaz soslu cheesecake Matilda Makaron ile buluştu! Yoğun kremamsı cheesecake ve ortasında frambuaz dolgusu...

Frambuazın lezzetiyle bir bütünlük yakalamak için dışını çok hafif ekşi tat notalarına sahip olan Ruby çikolata ile kapladık. En sonra cold-dry çıtır frambuaz kurusu ve bir kaç tane pembe tatlı biber ile tüm duyularınıza hitap edecek özel bir tarif yarattık!

Pancarlı

%100 doğal olarak pancarla renklendirdiğimiz "exclusive" pancarlı makaron!

Pancar aslen yoğun tatlı yapısıyla dikkat çeken bir sebzedir. Özellikle haşlandığında bu tatlı yapısı yüzeye çıkar. Biz de pancarın içerisindeki bu tatlı aromayı makaron ile birleştirerek ortaya lezzetli ve eşsiz bir makaron çıkardık

Güllü

Yoğun gül kokusunun makaron hali...

%100 doğal gül suyu ile hazırlandı. Üzerine kurutulmuş gül yaprakları ile lezzet deneyimini hem dokusal hem de lezzet olarak farklı bir boyuta taşıdık.

Crème Brûlée

İçi vanilya dolgulu üzeri karamelizeyanık şeker ile Crème Brûlée’nin makaronhali… 

Tuzlu badem ve beyaz çikolata kaplı, vanilyalı

Lezzeti, dokusu ve uyumu ile hafif, dengeli ve büyüleciyi… Serin tüketildiğinde dondurmamsı kıvamı ile ve bademin tuzunun lezzetini mükemmel bir aroma dengesi ile deneyimleyeceksiniz!

Karamelize yanık beyaz çikolata ve badem ezmesi, maldon tuz ile

Matilda'nın, karamelize yanık beyaz çikolata ve kavrulmuş badem ezmeli makaronu menünün en özel bir tatlarından. Üzerine serptiğimiz maldon deniz tuzu ileyakalayacağınız çıtır hissi sizi başka dünyalara götüren özel bir harman.

Sık Sorulan Sorular

Makaronlarınızı size ulaştıktan sonra 3 gün boyunca hava almaz bir kapta buzdolabında, 2 hafta boyunca buzlukta muhafaza edebilirsiniz!

Buzdolabından çıkardığınız makaronlarınızı 15 dakika boyunca oda sıcaklığında beklettikten sonra tüketmenizi öneririz.

Buzluktan çıkardığınız makaronlarınızı önce 1 saat buzdolabında daha sonra 15 dakika oda sıcaklığında bekleterek tüketmenizi öneririz.

Çikolata kaplı makaronlarınızı buzluktan veya buzdolabından çıkarır çıkartmaz tüketebilirsiniz, bu haliyle dondurmamsı dokusu ile sizlere bambaşka bir deneyim sunacak!

Daha detaylı bilgi için offers page.

Makaron teslimatlarınızı İstanbul içerisine kendi araçlarımızla lokasyon bazlı ekstra ücret karşılığında sağlıyoruz.

Makaronlarınız sizin seçtiğiniz gün ve saat aralığında kapınıza özenle teslim edilir. Gün ve saat aralıklarına sepet sayfasından ulaşabilirsiniz

Gönderi ücretleri hakkında bilgi almak için, LİNK

shipping policy.